O nas

Hurtownia NOWAK z siedzibą przy ul. Kozala 7 w Krotoszynie istnieje od 1993 r. Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją alkoholi, wina, piwa, napojów, soków oraz wód. Firma nastawiona jest na stały rozwój i świadczenie wysokiej jakości usług swoim klientom zapewniając korzystne warunki zapłaty, możliwość negocjacji cen oraz bezpośrednią dostawę towaru.


Pierwsza lokalizacja firmy znajdowała się przy ul Koźmińskiej 60 w Krotoszynie. Był to magazyn o powierzchni 500 m2. Od 1996 r. działalność prowadzona była na ulicy Więźniów Politycznych 31 w Krotoszynie, w magazynie o pow. 1100 m2. Obecna - trzecia już - siedziba, to oddany do użytkowania w 2012 roku nowo wybudowany, dwupoziomowy biurowiec oraz hala magazynowa o powierzchni 2700 m2 wyposażona w regały wysokiego składowania. Przylegający do zabudowy utwardzony plac manewrowy to obszar 5000 m2.
Flota przedsiębiorstwa, którą stale powiększamy i modernizujemy to: 10 samochodów osobowych, 7 samochodów dostawczych do 3,5 t oraz 16 samochodów ciężarowych do 18 t.

Obszar naszej działalności sukcesywnie się rozwija. Aktualnie prowadzimy dystrybucję na terenie powiatów: krotoszyńskiego, jarocińskiego, pleszewskiego, ostrowskiego, kaliskiego, ostrzeszowskiego, milickiego, trzebnickiego, rawickiego, leszczyńskiego i gostyńskiego, czyli w promieniu około 70 km od siedziby firmy.

Nasza działalność opiera się przede wszystkim na handlu z punktami sprzedaży detalicznej, punktami gastronomicznymi, zakładami pracy i podhurtami. Zamówienia od kontrahentów składane są bezpośrednio u naszych przedstawicieli handlowych, którzy ich regularnie
odwiedzają. Dzięki temu klienci są na bieżąco z wszelkimi promocjami oferowanymi przez hurtownię. Poza tym, zamówienia można składać drogą mailową, telefonicznie lub faxem.

Działalność hurtowni jest zauważalna podczas wielu wydarzeń o charakterze sportowym i rozrywkowym. Logo firmy przyświeca takim eventom jak coroczny Zlot Motocykli Ciężkich i Weteranów OLDTIMERS w Krotoszynie, Jarocin Festiwal czy Festyn Lotniczy w Michałkowie. W miarę naszych możliwości wspieramy również potrzebujących.
Od 2003r. wiosną i jesienią, wraz z kilkoma innymi hurtowniami, organizujemy targi handlowe, które z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem.

Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca zarówno z dostawcami jak i klientami układała się pomyślnie. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące naszej pracy i otwarci na nowe propozycje. Cały czas staramy się poprawiać jakość świadczonych usług i dostosowywać do potrzeb odbiorców.