Targi handlowe

Hurtownia NOWAK stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. W związku z czym, z naszej inicjatywy od 2003 r., wspólnie z kilkoma innymi przedsiębiorcami, organizujemy dwa razy w roku- wiosną i jesienią- targi handlowe.

Pomysł od początku przynosi oczekiwane efekty, wobec czego jest stale kontynuowany. Event odbywa się w restauracji „Pod Szyszkami” w Nowej Obrze koło Koźmina Wielkopolskiego. Dzięki nowoczesnej, a zarazem ekskluzywnej formie, zaproszeni klienci mają możliwość kompleksowej obsługi i bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami dystrybucji. W jednym miejscu kupcy mogą złożyć zamówienie na niemal cały potrzebny asortyment.

Wartością dodaną jest możliwość kontaktu z dyrektorami oraz właścicielami firm, z którymi na co dzień klienci nie mają bezpośredniej styczności. Poza tym mogą skorzystać z programów lojalnościowych oraz nabyć towar po atrakcyjnych cenach. Zakupy premiowane są bonami, które można wymieniać na nagrody rzeczowe bezpośrednio na targach.

Dla wystawców jest to doskonała okazja do zaprezentowania najnowszych produktów. Kupujący chętnie korzystają z możliwości degustacji wyrobów czy ich wypróbowania. Poza tym otrzymują wiele przydatnych i czasami zaskakujących w swojej formie gadżetów. Imprezie towarzyszą dodatkowe atrakcje jak np.: show barmańskie, taniec brzucha czy występ magika. Znakomite jedzenie i miła atmosfera idealnie dopełniają całość eventu.

Regulamin Akcji Promocyjnej:

Regulamin Akcji Promocyjnej - XXXVII Wiosenne Targi Handlowe.pdf

Strona 1 z 1